Kingi Targalt

Mida Sina kingiks soovid? Jõulupühad hiilivad aina lähemale. Paljudes peredes on mõtlema hakatud, mida pereliikmetele sel aastal kinkida. Kas ka teie tunnete rõõmsa jõuluootuse asemel ängi, et varsti peab poodidesse minema? Paljud on juba lahenduse leidnud ja tunnevad, et ostuhulluseta jõulud on kingitus kogu perele.

Kingi targalt

Kuidas tuua tõeline jõulurõõm oma väikeste ja suurte pereliikmeteni?

  • Tehke peres kokkulepe, et igaüks, ka lapsed, saavad ühe hästi läbi mõeldud kingi. Psühholoogid kinnitavad, et suurim rõõm on ühest oodatud kingist. Iga järgmine kink hoopis vähendab rõõmu.
  • Eelista ise tehtud või kodumaiseid kinke. Räägime ju ka lastele, et ise tehtud asi on kõige armsam. “Made in China” märgiga asjade ostmisel võib juhtuda, et toetad lapstööjõudu kasutavaid suurfirmasid. Loe täpsemalt siit.
  • Veendu, et kingitust on päriselt vaja. Ilmselt oleme kõik vähemalt ühe korra elus saanud mõttetu kingituse, mis kapinurgas tolmu koguma hakkab. Näiteks võiks jõuluteemalisi asju kinkides kindel olla, et täpselt see on puudu, seda saab ju kasutada ainult paaril nädalal aastas.
  • Kingi esemete asemel häid soove — näiteks postkaart või kiri, kus on kirjas kõik hea, mida kingisaaja sulle tähendab. Lisaks lahendab see meie kinnise iseloomuga seotud mure, et sageli ei leia head hetke, et lähedastele öelda, kui kallid nad meile on.

Hoolivaid jõule!

Terveilm
Menu
Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin
Täida küsitlus, võida meeneid!