Terveilm

In English

“Kuidas ennast kuuldavaks teha” Särevere mõisas

23
May

10.00  

Ootame kohalikke sädeinimesi koolitusele, mille eesmärk on anda konkreetsed oskused ja tööriistad, kuidas iga vabaühendus saaks viia enda kestlikud sõnumid otsustajateni. Koolitus toimub 23. mail kell 10-15.00 Särevere mõisas.

Kohalikud vabaühendused on erakordselt olulised – nad hoiavad koos kogukonda, vähendavad ebavõrdsust, toetavad kultuuri ja hoiavad loodust. Sageli tuleb aga meeleheide peale, kui vaatamata pingutustele ei muutu olukord nii kiiresti kui sooviks, sest tundub, et riigisektori tegevused ei aita kaasa või veel hullem – töötavad eesmärgile vastupidises suunas. Kuidas siis rääkida, kui suhted sassis.

Koolitusel anname vastused küsimustele:

Kas eraisik, vabaühendus või ettevõte saab mõjutada kohaliku omavalitsuse või lausa riigi tegevusi kestlikust vaatevinklist?
Kuidas muuta enda sõnumid võimalikult mõjusaks?
Millises järjekorras ja mida tegema hakata?
Kas meedia on liitlane või vaenlane? Mis on parimad viisid meediaga suhtlemiseks?
Mis olukorras aitavad kampaaniad, võrgustikud, algatused?
Kust abi küsida?

Koolitustele eelnevalt oleme kohtunud ka kohalike inimestega, kes on jaganud mõtteid, kuidas kestlikust seisukohast lähtudes riigisektori toel kogukonda paremaks muuta.

Koolitus on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Palume oma osalus registreerida: https://forms.gle/dmJAp4QxftpS6pxq6
Koolitust rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Koolitavad:
Kai Klandorf – Vabaühenduste Liidu juhataja, SpeakSmarti koolitaja
Gea Kangilaski Arengukoostöö Ümarlaua tegevjuht
Iti Pällin – Arengukoostöö Ümarlaua kogukondade koordinaator

Iti Pällin, iti@terveilm.ee
Arengukoostöö Ümarlaud

Samal teemal

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee