Terveilm

In English

Ehete meisterdamise töötuba – vanast uus!

25
Aug

12.30   Telliskivi Loomelinnak

Ehete valmistamise töötuppa on oodatud lapsed ja suured, kes soovivad kasutada oma loomingulist poolt ning anda elu ära elanud aksessuaarile uus tähendus ja otstarve.

Enese kätega loodud ehe on omanäoline ning tähendusrikkam kui mis tahes poeletil olev kaunistus. Selleks, et üllatada sõpra, pereliiget või kinkida endale midagi ilusat, ei pea soetama ehteid uuena. Katki läinud või vananenud ehe võib hakata elama hoopis uut elu fantaasia ja loomingu kaudu.

Kohapeal olemas tarvikud ning materjalid, töötoa viib läbi Kirsti Aulik Uuskasutuskeskusest.

Ehete valmistamise töötuba toimub Telliskivi Kirbufestivali raames, Telliskivi Rohelises saalis. Sissepääs festivalialale 1€, eelkooliealised tasuta.

Samal teemal

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee