Terveilm

In English

Koolitused AKÜ liikmetele

16.10.2014

28. oktoobril toimub intervjuude andmise koolitus koos praktikaga kaamera ees.

Koolitaja on teleajakirjanik Lauri Hussar.  Eelkõige on koolitusele oodatud organisatsioonide juhid või teised kõneisikud, kes reaalselt käivad kaamera ees intervjuusid andmas. Kuna kaamerakoolitusel osalejate arv on piiratud (maksimaalselt 10 inimest), siis sel korral ei saa me kahjuks kutsuda kõiki huvilisi. Kui huvi osutub suuremaks kui kohtade arv, siis võtame soovijatega ise ühendust ja püüame kõigile sobiva lahenduse leida.

4. novembril toimub koolitus eestkoste, lobby ja poliitkommunikatsiooni teemadel.
Järgmisel aastal on tulemas kaks väga olulist sündmust – parlamendivalimised ja arengukoostöö strateegia muutmine. Seoses sellega on igal MTÜl võimalus enda hääl kuuldavaks teha, aga kuidas seda kõige paremini saavutada? Koolituse peateema on lobby poliitikute suunal ja osalemine seadusandluse loomises.

Liisa Past räägib MTÜdest ja poliitkommunikatsioonist. Ragnar Siil tutvustab ametniku vaatenurka, kuidas toimib riigimehhanism, millised on ootused MTÜdele ja mõjuvad argumendid seadusandluse muutmiseks?

Tunnuspilt: Wiki Commons

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Staff Members:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee
Katrin Pärgmäe – Communications Officer, +372 56623823, katrin@terveilm.ee