Terveilm

In English

Musta reede sõnum ei ühildu tänase inimkonna ühise eesmärgiga

29.11.2019

Täna on must reede. Oma mõtteid sellel teemal jagab meie kestliku koalitsiooni liige Stella Runnel, kes on Stella Soomlais studio asutaja, disainer ja omanik.

“Minu jaoks kannab Must Reede endas sõnumit, mis kuidagi ei ühildu tänase inimkonna ühise eesmärgiga, vaid on sellele ristivastupidine. Must reede ärgitab tarbima, sest miski on odav, pööramata tähelepanu ühiskonna ning keskkonna väljakutsetele, mis sellega seotud on. Majandust on vaja elavdada ja mõnikord on selleks hea tööriist ka allahindlus, kuid Must Reede paneb suure kella külge sõnumi, mille vastu oleme ühiselt otsustanud vastu sõdida. Loodan vähemalt, et inimesed, kes Musta Reede kampaaniatest osa võtavad, on eset ammu ihaldanud ja soetavad selle väga teadlikult, mitte ei tee emotsioonioste, sest miski on lihtsalt nii odav.”

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee