Terveilm
Menu
Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin

Kutsu GLEN külla

GLEN VABATAHTLIKE TEGEVUS EESTIS

Alates 2004. aastast on Eesti vabatahtlikud osalenud arenguprojektides Ghanas, Gruusias, Indias, Kambodžas, Kamerunis, Keenias, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Malawis, Sambias, Tais, Tansaanias ja Ugandas.

Oma kirevaid elamusi, tähelepanekuid ning võõrsil kogetud eluolu on GLEN vabatahtlikud jaganud laiemale avalikkusele fotonäituste, loengute, artiklite ja intervjuude vahendusel.GLEN Eesti vabatahtlikud on heal meelel valmis tulema koolidesse rääkima oma kogemustest. Samuti on koolidel ja asutustel võimalik tellida näitusi GLEN vabatahtlike fotodest.

neiu

Loengud

GLEN Eesti vabatahtlike maailmaharidustöö koolides

Alates 2004. aastast on enam kui 50 Eesti vabatahtlikku osalenud arenguprojektides üle kogu maailma. Vabatahtliku töö raames omandatud teadmised ja kogemused võimaldavad tutvustada koolinoortele aktuaalseid teemasid läbi ainulaadse isikliku perspektiivi ning rikastada koolitunde uuenduslike õppemeetoditega. GLEN Eesti vabatahtlikud tulevad heal meelel tutvustama riike, kus nad on käinud: Ghana, Gruusia, India, Kambodža, Kamerun, Keenia, Lõuna-Aafrika Vabariik, Malawi, Sambia, Tai, Tansaania ja Uganda.

Iga loengu teema sõltub paljuski sellest, mis teemaga vabatahtlik riigis kokku puutus. Kui meile kirjutate, andke teada, millest olete huvitatud, nii saame teile sobiva esineja pakkuda.

Huvi korral võtke palun ühendust GLEN Eestiprojekti koordinaatoriga aadressil glen@terveilm.ee

Palun mõelge enne kontakteerumist läbi:

– kuupäev(ad) ja kellaeg(ajad), millal üritus toimub
– kas huvi pakuvad konkreetsed teemad või riigid?
– kas oodatakse ühte või mitut vabatahtlikku?
– kes on kuulajad (kui vanad, kui palju neid on)?
– kui palju on loenguks aega?

1-anniken-haldna-3

Näitused

Igal aastal teevad GLEN vabatahtlikud enda parimatest piltidest näitused

Vabatahtlikud mäe otsas

GLEN 2013 näitust vaata siit

uudishimulik-kirgiisitar

GLEN 2014 näitust vaata siit

Täida küsitlus, võida meeneid!