Terveilm
Menu
Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin

Tegevusalad

AKÜ eesmärk on parandada avalikkuse teadlikkust arengukoostööst ning olla poliitika kujundamisel riigile strateegiline partner. Jälgime tähelepanelikult Eesti ja Euroopa Liidu arengukoostöö poliitikaid ning selleks eraldatud ressursside kasutamist ja esitame oma seisukohtasid nii otse poliitikutele kui ka meedia kaudu laiemale avalikkusele.

AKÜ seisukohti kujundavad meie liikmed, kuid võtame arvese ka Euroopa arengukoostöö vabaühenduste võrgustiku CONCORD seisukohti. Teadlikkust arenguriikides toimuvast aitab tõsta GLEN võrgustikus osalemine, mille kaudu käivad igal aastal vabatahtlikud arengumaades.  

Eestis osaleme Säästva Arengu Komisjoni ja Avatud Valitsemise Partnerluse Ümarlaua töös. Oleme Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu (EMSL) ning Õiglase Kaubanduse Klubi liikmed.

Tutvu AKÜ raportite ja seisukohtadega:

AKÜ on Euroopa arengukoostöö vabaühenduste võrgustiku CONCORD liige. Selle enam kui 1600 Euroopa vabaühendust esindava katusorganisatsiooni peamine eesmärk on suurendada Euroopa vabaühenduste tegevuse mõju Euroopa institutsioonide kõrval ühendades mõlema osapoole ekspertteadmised ja vastutuse.

Tutvu CONCORDi raportide ja seisukohtadega:

Täida küsitlus, võida meeneid!