Terveilm

In English

Eesti Seksuaaltervise Liit


Kerli Hannus, projektijuht, kerli@estl.ee

Eesti Seksuaaltervise Liit

ESTL on pühendunud kõikide inimeste, sealhulgas haavatavate gruppide, seksuaal – ja reproduktiivtervise ning seksuaalõiguste edendamisele, reproduktiiv – ja seksuaaltervisealase informatsiooni ja kvaliteetsete teenuste kättesaadavusse tagamisele Eestis. Arengukoostöö raames tegeleb ESTL kõigi seksuaal- ja reproduktiivtervisega ning noorsootööga seotud valdkondadega. Samuti korraldavad nad seksuaalhariduslikke loenguid noortele nii koolides, nõustamiskeskustes kui ka noortekeskustes.

ESTL püüdleb selle poole, et Eesti oleks riik, kus kõik inimeste seksuaalõigused on tagatud; kus kõigil inimestel on vabadus teha informeeritud valikuid ning igaühel on võrdne ja vaba ligipääs seksuaal – ja reproduktiivtervisealasele informatsioonile ja teenustele.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee