Terveilm

AKÜ saadab postkaardi 10 000 lasteaialapsele

08.11.2018

Eile alustas Arengukoostöö Ümarlaud kampaaniat, et saata enne jõule sajale lasteaiarühmale tasuta postkaardid, mille lapsed saavad rühmas ära värvida ning kodus koos vanemaga kallile inimesele saata.

Kolme tunniga kogunes meile üle 150 rühma soove, kokku saavad kaardid pea 3000 last ja registreerimine suleti. Arengukoostöö Ümarlaua kommunikatsioonijuht Katrin Pärgmäe on tohutult rõõmus, et algatus nii populaarseks osutus, kuid veidi ka kurb, et kõik soovijad ei saa osaleda: “Hetkel ei ole meil kahjuks rohkem rahalisi võimalusi ega inimesi, aga kui selgub, et saame kuskilt toetust, siis kindlasti proovime rohkematele saata”, lubas ta.
Uuendus: leidsime lisavahendid ja kaardid saavad 10 000 last!

Ka selle aasta detsembrikuus veab AKÜ algatust “Kingi targalt!”. Pakume moraalset tuge kõigile, kes tahavad masstarbimise nõiaringist välja saada ja soovime murda sotsiaalset normi, nagu sõltuks jõulude “edu” kinkide ja söögi rohkusest. Leiame, et jõulurõõmu toovad mõnus õhkkond, head suhted ja oodatud kink. Psühholoogid kinnitavad, et rohkem kinke ei too suuremat rõõmu, vaid vähendab seda. Mõttetud kingid jäävad meie kodusid ja keskkonda koormama pikaks ajaks.

Detsembrikuu jooksul pakume lihtsaid lahendusi neile, kes tahavad targalt kinkida. Kuidas ennast vanadest harjumustest välja murda? Mida kinkida, et nii saajal kui andjal sellest rõõmu oleks? Mida kinkida neile, kellel on kõik olemas?

Algatuse läbi viimist toetab Välisministeerium. Aitäh!

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee