Terveilm

Algas Arvamusfestivali ideekorje

01.03.2022

2022. aasta Arvamusfestivali ideekorje toimub 1.-13.03.2022

Idee võib Arvamusfestivali programmi esitada igaüks. Kui Sinu arvates vajab mõni teema tõstatamist, küsimus põhjalikumat arutelu, vaatenurk või uus teadmine tutvustamist, siis mõtle see läbi ja alusta siit.

Selleks, et oleksid idee esitamiseks paremini valmis, mõtle enne ankeedi avamist järgmistele küsimustele:

  • Mis on Sinu esitatava arutelu pealkiri?
  • Mida soovid aruteluga saavutada, mis on selle arutelu eesmärk?
  • Miks peaks Sinu teema külastajaid kõnetama?

Aruteluidee esitajale paneme südamele, et loeksid enne idee esitamist läbi korduma kippuvate küsimuste sektsiooni selle lehe lõpus, et vältida hilisemas faasis üllatusi. Ka vilunumad ideede esitajad peaksid selle osa läbi lugema, sest ideekorje on võrreldes eelmiste aastatega veidi muutunud.

Oma arutelu planeerides tasub arvesse võtta ka Arvamusfestivali külastajatelt saadud tagasisidet. Arvamusfestivali külastajad ootavad aruteludesse rohkem erinevate arvamustega osalejaid, et tekiks sügavam ja põnevam diskussioon. Kuigi päevakajalised teemad on endiselt olulised, on külastajate sooviks üha enam kuulata ja arutada ka tuleviku üle. Olenemata eestlaste tagasihoidlikusest, ootavad külastajad ka suuremat kaasamist aruteludesse ning uusi viise, kuidas sõna sekka öelda.

Idee esitamisega saab alustada 1. märtsil. Alusta esitamisega siit! (NB! Ankeet avaneb uues aknas). Tähtaeg idee esitamiseks on 13. märts.

Laekunud ideid hindab Arvamusfestivali meeskond, kes komplekteerib valitud ideedest temaatilised arutelualad. Ideede esitajatega võetakse ühendust hiljemalt aprilli alguses.

Soovime lennukaid ideid, rohkelt tarkust ja edu ideekorjes osalemisel!

Küsimuste korral võta julgelt ühendust

Kaspar Tammist
Arvamusfestivali eestvedaja ja programmitiimi juht
kaspar.tammist@arvamusfestival.ee

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee