Terveilm

Euroopa säästva arengu nädal toimub 20. septembrist- 26. septembrini

14.09.2022

Kutsume kõiki organisatsioone osalema säästva arengu nädalal 20.septembrist kuni 26.septembrini.

Euroopa säästva arengu nädala on initsiatiiv, mis koondab enda alla erinevaid üritusi Euroopa riikides, andes neile kõlapinda ka laiemalt. Pikendatud nädal kestab 18. septembrist 8. oktoobrini. 
Mingeid lisakohustusi osalemisega ei kaasne ning samuti on võimalik oma initsiatiivi kuvada lehel kesta.me , mis on suunatud eelkõige Eesti publikule. 

Osalevale organisatsioonile ei ole piiranguid, seda saavad teha kõik – valitsusasutused, teadus- ja arendusüksused, haridusasutused, muuseumid, sihtasutused, kogukondlikud ühendused, ettevõtted ja valitsusvälised organisatsioonid.

Oluline on see, et üritus pole loodud kasu saamise eesmärgil, vaid see panustaks ühte või mitmesse jätkusuutliku arengu eesmärki (SDG).

Osalemiseks on vaja enda ettevõtmine Euroopa säästva arengu nädala kodulehel registreerida. Registreerimisel tuleb mõelda, millisesse säästva arengu eesmärkide valdkonda üritus oma panuse annab – kvaliteetne haridus, jätkusuutlik linnakeskkond, looduskeskkond, tervis ja heaolu, sotsiaalne sidusus jne. 
Oodatud on üritused, mis toimuvad vahemikus18. september – 8. oktoober.

Euroopa säästva arengu nädala kodulehe leiad siit 
Kestame lehte on võimalik näha siin 

Initsiatiivi algataja on Euroopa säästva arengu võrgustik (ESDN).

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee