Terveilm

Koolitused AKÜ liikmetele

16.10.2014

28. oktoobril toimub intervjuude andmise koolitus koos praktikaga kaamera ees.

Koolitaja on teleajakirjanik Lauri Hussar.  Eelkõige on koolitusele oodatud organisatsioonide juhid või teised kõneisikud, kes reaalselt käivad kaamera ees intervjuusid andmas. Kuna kaamerakoolitusel osalejate arv on piiratud (maksimaalselt 10 inimest), siis sel korral ei saa me kahjuks kutsuda kõiki huvilisi. Kui huvi osutub suuremaks kui kohtade arv, siis võtame soovijatega ise ühendust ja püüame kõigile sobiva lahenduse leida.

4. novembril toimub koolitus eestkoste, lobby ja poliitkommunikatsiooni teemadel.
Järgmisel aastal on tulemas kaks väga olulist sündmust – parlamendivalimised ja arengukoostöö strateegia muutmine. Seoses sellega on igal MTÜl võimalus enda hääl kuuldavaks teha, aga kuidas seda kõige paremini saavutada? Koolituse peateema on lobby poliitikute suunal ja osalemine seadusandluse loomises.

Liisa Past räägib MTÜdest ja poliitkommunikatsioonist. Ragnar Siil tutvustab ametniku vaatenurka, kuidas toimib riigimehhanism, millised on ootused MTÜdele ja mõjuvad argumendid seadusandluse muutmiseks?

Tunnuspilt: Wiki Commons

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee