Terveilm

Kustuta mind peale lugemist 2: kiirelt, aga mitte vihaselt

24.12.2022

Kõige jätkusuutlikum kink on see, mida ei pea uuesti tootma. Meie kink on sama, mis eelmisel aastal – head soovid kogu südamest! Meie soov on ka sama, mis eelmisel aastal – 

Pühadel on ikka aega mõelda ja vaadata, kuidas MINA saan maailma paremaks muuta. Mõned muutused võtavad aega, mõned sammud on kiired ja lihtsad. Pisikesed nagu päkapikusammud.

Maailma rahvastiku internetikasutus ja selle ülalpidamine toodab 900 miljonit tonni CO2 aastas. See on umbes 100 miljonit rohkem kui kogu Euroopa transpordisektor. Ka väikesed asjad, nagu oma meilboksi ja pilvekaustade puhastamine aitab digiprügile kuluvat energiat vähendada

Häid pühi ja siin on teine osa sarjast Kustuta mind peale lugemist!

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee