Terveilm

Mart Valner: kõik on kõigega seotud, vaba ajakirjandus aitab selgust saada

03.05.2021

Viimase aasta jooksul on tehtud nalja selle kohta, et üks mees sööb Hiina turul nahkhiirt, aga lisakilosid koguvad hoopis eestlased, kes ei saa jõusaali minna.

Nali naljaks, aga palju tõsisemalt saame rääkida näiteks põlevkivikaevanduste ja kliimamuutuste seosest oma kodust lahkuma sunnitud inimmassidega, kelle koduküla kaevus ei ole enam vett. Nemad omakorda tekitavad rändesurvet oma naabritele, lõpuks tekib konflikt ja järgmiseks arutleme meedia vahendusel, kui mõnitavalt võivad ikkagi meie parlamendierakonnad kindlatesse inimrühmadesse suhtuda. Need tegevused on omavahel tugevalt seotud – peale kliimamuutuste ja rände, viiruste ja spordiklubide on seotud põuad ja T-särgihinnad, Suessi kanal ja uute jalgrataste hulk Männiku kergliiklusteel.

Loe edasi Eesti Päevalehest: https://epl.delfi.ee/artikkel/93313639/mart-valner-koik-on-koigega-seotud-vaba-ajakirjandus-aitab-selgust-saada

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee