Terveilm

Eesti Looduskaitse Selts


Juhan Telgmaa, juhatuse liige, juhan.telgmaa@elks.ee

MTÜ Eesti Looduskaitse Selts

Eesti Looduskaitse Selts on isikute vabatahtlik ühendus, mille ülesanne on ühiskondliku ja teadusliku tegevuse arendamine ökoloogia ning säästva looduskasutuse, -kaitse, ja maastikuhoolduse ning loodust ja inimest hoidva tehiskeskkonna kujundamise valdkonnis.

ELKS teeb elanikkonna hulgas haridustööd, korraldab ja koordineerib uurimistöid, võtab osa üldiste ja paikkondlike looduskaitseprobleemide lahendamisest ning annab konsultatsiooni. Samuti on ELKS-il oma raamatukogu loodusteadusliku, kodu-uurimusliku ja looduskaitsealase kirjandusega ning selts kirjastab väljaandeid ja korraldab konkursse, ekskursioone, ekspeditsioone, näitusi, kokkutulekuid, konverentse ja muid üritusi, rajab looduse õpperadu, annab metoodilist abi loodushuvilistele.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee