Terveilm

Eesti Seksuaaltervise Liit


Kerli Hannus, projektijuht, kerli@estl.ee

Eesti Seksuaaltervise Liit

ESTL on pühendunud kõikide inimeste, sealhulgas haavatavate gruppide, seksuaal – ja reproduktiivtervise ning seksuaalõiguste edendamisele, reproduktiiv – ja seksuaaltervisealase informatsiooni ja kvaliteetsete teenuste kättesaadavusse tagamisele Eestis. Arengukoostöö raames tegeleb ESTL kõigi seksuaal- ja reproduktiivtervisega ning noorsootööga seotud valdkondadega. Samuti korraldavad nad seksuaalhariduslikke loenguid noortele nii koolides, nõustamiskeskustes kui ka noortekeskustes.

ESTL püüdleb selle poole, et Eesti oleks riik, kus kõik inimeste seksuaalõigused on tagatud; kus kõigil inimestel on vabadus teha informeeritud valikuid ning igaühel on võrdne ja vaba ligipääs seksuaal – ja reproduktiivtervisealasele informatsioonile ja teenustele.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee