Terveilm

Sillamäe Lastekaitse Ühing


Vassili Golikov, vassili@sscw.ee

MTÜ Sillamäe Lastekaitse Ühing

Sillamäe Lastekaitse Ühing (SLÜ) on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mis on tegutsenud alates 8.12.1989. Ühingu tegevuse eesmärkideks on liitumine laste- ja noorsootöö alaste programmidega; laste õiguste teadvustamine lastele ja täiskasvanutele; lapse ja noorte mitmekülgse arengu toetamine edukaks toimetulekuks igapäevaelus; loov lähenemine ja uute meedotite välja töötamine; probleemide ennetamisel orienteeritud süsteemi kujundamine ja ühtne tegevus selle realiseerimisel; sidemete ja koostöö arendamine teiste laste ning noortega seotud organisatsioonidega Eestis ja välismaal ja Ühingu liikmete ühiste huvide eest seismine. Kogu ajaloo jooksul on SLÜ teinud ja toetanud rohkem kui 100 projekti oma linnas, maakonnas, riigis ning üha enam ka rahvusvahelisel tasandil.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee