Terveilm

Mondo kutsub: tähista oktoobris õiglase kaubanduse kuud

15.09.2023

Mida teha õiglase kaubanduse kuul?
Eelmisel aastal tähistas õiglast oktoobrit 34 kooli ning kaasatud oli ligi 200 õpetajat ja haridustöötajat, kes teema laste või noorteni tõi. See on oluline samm õiglasema ja jätkusuutlikuma maailma suunas!

Mondo Maailmakoolil on suur rõõm kutsuda Sind sel oktoobril õiglase kaubanduse kuud tähistama! Siit kirjast saad teada uued ideed ja võimalused Maailmakoolilt ja Fairtrade Eestilt.Too õiglasele kaubandusele tähelepanu maailmapäeva või -nädala raames. Anna oma plaanist maailmapäeva korraldada ka meile teada. Oleme ettevalmistamisel hea nõuga abiks. Maailmapäevi saab jooksvalt registreerida läbi terve õppeaasta.Pakume jälle kakao töötubasid. Eelmised aastad on näidanud, et need lähevad kiirelt! Pane end esimesel võimalusel kirja!Telli kooli õiglase kaubanduse materjalide komplekt. Loome sel aastal uue kliimaõigluse teemalise näituse ja postrite seeria, mida saab tellida alates 18.09.
Uusi ideid ja materjale on veel! Leiad kõik ideede kogumikud, näitused, töötoad, riskikaardi ja muud soovitused Maailmakooli veebist.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee