Terveilm

In English

Musta reede sõnum ei ühildu tänase inimkonna ühise eesmärgiga

29.11.2019

Täna on must reede. Oma mõtteid sellel teemal jagab meie kestliku koalitsiooni liige Stella Runnel, kes on Stella Soomlais studio asutaja, disainer ja omanik.

“Minu jaoks kannab Must Reede endas sõnumit, mis kuidagi ei ühildu tänase inimkonna ühise eesmärgiga, vaid on sellele ristivastupidine. Must reede ärgitab tarbima, sest miski on odav, pööramata tähelepanu ühiskonna ning keskkonna väljakutsetele, mis sellega seotud on. Majandust on vaja elavdada ja mõnikord on selleks hea tööriist ka allahindlus, kuid Must Reede paneb suure kella külge sõnumi, mille vastu oleme ühiselt otsustanud vastu sõdida. Loodan vähemalt, et inimesed, kes Musta Reede kampaaniatest osa võtavad, on eset ammu ihaldanud ja soetavad selle väga teadlikult, mitte ei tee emotsioonioste, sest miski on lihtsalt nii odav.”

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee