Terveilm

Scope õppeplatvorm on avatud

25.03.2020

SCOPE on vabaühendustele suunatud veebipõhine õppeprogramm. Siit leiad eest viis õpimoodulit, mille omandamisel suudad oma organisatsiooni efektiivsemaks muuta. Kasulikke juhiseid leiavad kõik, kes on vabaühendustesse kaasatud: vabatahtlikud, palgalised töötajad ja ka organisatsioonide juhid.

NB! Enne kui alustad, siis pea meeles.

  1. Tegemist on veebiülese platvormiga ning infot ei saa alla laadida. Kui alustad mooduli täitmist, siis arvesta, et arvuti sulgedes salvestatud info kaob. Seega peaks ühe mooduli kindlasti ühe korraga lõpetama. Samas ei ole vahet, mis järjekorras mooduleid täita. 
  2. Lehel navigeerimine – kui tunned, et vajad abi, siis võib kõrvale võtta kasutusjuhendi https://scope-skills.eu/wp-content/uploads/2020/03/SCOPE-User-Guide-Estonian-1.1.pdf
  3. Kui soovid saada tunnusmärki, siis pead korraga ühe mooduli läbi tegema ja jälgima, et kõik testide vastused on õiged, kui sisse jääb kasvõi üks vale vastust, siis süsteem ei lase tunnusmärgini liikuda (kui vastused õiged, siis leiab selle iga mooduli lõpus). Samas testi vastust võid nii kaua muuta kuni jõuad õigeni.
  4. Tunnusmärk –  hetkel on käigus rahvusvaheline inglise keelne versioon. Kui oma tunnusmärki taotled, siis ühel hetkel tuleb täita lahter, kus küsimused „mida mooduli käigus õppisid?“ ja „kuidas õpitut oma töös kasutad?“. Kui taotled märki inglise keeles, siis kirjuta ka need vastused inglise keeles, sest need ilmuvad su märgi peale. Märki saad lihtsalt jagada ka sotsiaalmeedia. Kui soovid saada eesti keelset sertifikaati, siis kirjuta palun iti@terveilm.ee
  5. NB! Kui oled usinalt õppinud, siis palun võta veel kaks minutit ja täida ära tagasisideleht

Seda on meile väga oluline, et platvormi veelgi efektiivsemaks muuta. Kuna rahvusvahelise projekti iseärasus on, et soovitakse just vabatahtlike tagasisidet, siis ole nii hea ja võimalusel (kui teed vabatahtlikku tööd) märgi enda positsioon just vabatahtlikuks ja nimeta ka organisatsioon, kelle juures tegutsed.

Head teadmiste omandamist! Alusta siit!

Kui on tarvis abi, siis võib alati pöörduda Iti Aaviku poole: iti@terveilm.ee ja telefon (tööpäeviti 10.00 – 17.00) +37253462209

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee