Terveilm

Lehte ei leitud!

Hea uudis on see, et meil on täitsa uus koduleht, aga seda juba märkasite. Halvem uudis on see, et kuigi me püüdsime, ei suutnud me ilmselgelt kõiki linke õigetesse kohtadesse suunata (muidu te ju ei näeks seda teksti).

Kui otsite mõnda kindlat artiklit, siis ilmselt leiate selle Teabekeskusest või AKÜ tegevuse lehelt. Kui soovite ringi vaadata, siis soovitame Terve ilma blogi.

Kui teil on tunne, et tahaksite natuke head teha, siis andke palun sellest katkisest lingist teada aadressile info@terveilm.ee. See ei võta palju aega, piisab teemareast “Katkine link” ja samast lingist kirja sisus.

//

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee