Terveilm

In English

AKÜ uus rõõmus logo

25.09.2017

Arengukoostöö Ümarlaud kaasajastas enda logo. Kui liikmetel või partneritel on kodulehtedel meie logo kasutuses, palun vahetage see uue vastu. 

Vana logo oli kasutuses aastast 2010 ja juba nii vana, et selle kohta ütles üks disainer, et kui veel mõned aastad oodata, muutub ta juba stiilseks. Kes ei mäleta, siis eelmine logo oli selline:

Uue logo puhul jätsime alles inimese figuuri, aga nüüd on nad rohkem ümarlaua moodi ja rõõmsamad ka:

Võimalik on kasutada ka pika nimetusega logo:

Vahel on AKÜ ja Terveilma logosid koos vaja, siis saab sellise võtta:

Kõikidest logodest on olemas nii PDF, PNG kui Pages failid. Kui on vaja kindlat formaati või suurust, kirjutage kommunikatsioonijuht Katrin Pärgmäele – katrin ät terveilm punkt ee.

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Staff Members:

Ms. Sigrid Solnik – Secretary-General, Sigrid@terveilm.ee
Katrin Pärgmäe – Communications Officer, +372 56623823, katrin@terveilm.ee