Terveilm

In English

Eesti Pagulasabi


Ingi Sutrop, juhatuse liige, ingi@pagulasabi.ee

MTÜ Eesti Pagulasabi

Eesti Pagulasabi on mittetulundusühing, mille eesmärk on abistada varjupaigataotlejaid ja pagulasi Eestis. Tegevust alustati 2001. aastal ja viimase ajani keskenduti peamiselt varjupaigataotlejate ja pagulaste õiguslikule nõustamisele. Alates 2011. aastast on Pagulasabi tegevus oluliselt laienenud ja aitame pagulasi nende elu sisseseadmisel Eestis, alates elu- ja töökoha leidmisest kuni keeleõppe korraldamise ning Eesti ajaloo ja kultuuri õpetamiseni.

Eesti Pagulasabi teine tegevus on Eesti elanike, eelkõige noorte teavitamine pagulaste ja varjupaigataotlejatega seotud teemadel, informeerimine nende inimeste olukorrast Eestis ja mujal maailmas. Pagulasabi soovib aidata kaasa Eestis informeeritud ja tasakaalustatud diskussiooni tekkimisele varjupaigataotlejate ja pagulaste olukorrast, nende probleemidest ning väljakutsetest Eestis ja maailmas.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee