Terveilm

Agne Kuimet: Fortumo võiks lepingu Myanmariga lõpetada

15.02.2021

Eesti arengukoostöö ümarlaua juht Agne Kuimet soovitab Fortumol lõpetada leping Myanmari sõjaväele kuuluva telekomifirmaga, sest ettevõte annaks liiga võimsa tööriista sõjaväe kasutusse, mis tähendaks seeläbi piirkonna inimeste elu halvenemist.

Ettevõtte jaoks ei ole väga head kontrollmehhanismi peale tema enda vastutustunde, märkis Kuimet.

„Fortumo näide on selles mõttes hea ja ka huvitav. Riigipööret toona ei olnud veel toimunud, aga sel hetkel kui Fortumo selle lepingu sõlmis, ma arvan, et mitte keegi ei arvanud, et see riik on demokraatlik,“ ütles Kuimet ning lisas, et see kaasus on puhtalt Fortumo südametunnistusel. 

Kuula edasi Äripäevast: https://www.aripaev.ee/raadio/episood/agne-kuimet-fortumo-voiks-lepingu-myanmariga-lopetada

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee