Terveilm

AKÜ uus rõõmus logo

25.09.2017

Arengukoostöö Ümarlaud kaasajastas enda logo. Kui liikmetel või partneritel on kodulehtedel meie logo kasutuses, palun vahetage see uue vastu. 

Vana logo oli kasutuses aastast 2010 ja juba nii vana, et selle kohta ütles üks disainer, et kui veel mõned aastad oodata, muutub ta juba stiilseks. Kes ei mäleta, siis eelmine logo oli selline:

Uue logo puhul jätsime alles inimese figuuri, aga nüüd on nad rohkem ümarlaua moodi ja rõõmsamad ka:

Võimalik on kasutada ka pika nimetusega logo:

Vahel on AKÜ ja Terveilma logosid koos vaja, siis saab sellise võtta:

Kõikidest logodest on olemas nii PDF, PNG kui Pages failid. Kui on vaja kindlat formaati või suurust, kirjutage kommunikatsioonijuht Katrin Pärgmäele – katrin ät terveilm punkt ee.

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee