Terveilm

Daniel ja digioskused

04.07.2023

Eelmisel aastal läbis Daniel Mondo digipädevuste koolituse ning tahab nüüd saadud teadmisi ka oma kogukonnas edasi jagada ning digipädevuste koolitajaks õppida. Need oskused on näiteks e-kirjade haldus, video ja fototöötlus, finantskirjaoskus või digiohutus. Juba praegu pakub ta kogukonnaliikmetele koolitusi ja töötube.

Tulevikus tahab Daniel spetsialiseeruda küberturvalisuse, rakenduste arendamise või veebihalduse valdkonda. Tal on juba ka välja valitud bakalaureuse taseme tarkvaraarenduse veebikursus, mis teda eesmärgini aitab.

Mondo digipädevuste koolitused pakuvad haavatavas olukorras kogukondadele oskuseid ja vahendeid tänapäevases ühiskonnas aktiivseks osalemiseks. Loe rohkem: https://mondo.org.ee/digipadevused/

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee