Terveilm

Eesti Pagulasabi otsib humanitaarabi suuna projektijuhti

16.05.2022

Eesti Pagulasabi on väärtuspõhine humanitaarabi ning pagulastele tugiteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme Eestis tegutsenud juba 21 aastat ning väljaspool Eestit oleme oma abiprogrammidega kohal 5 kriiside poolt mõjutatud riigis. Oleme tunnustatud ja Euroopa Liidu poolt sertifitseeritud humanitaarabi pakkuv organisatsioon. Meie missiooniks on seista pagulaste ja teiste haavatavate gruppide õiguste ja heaolu eest Eestis ja väljaspool.

Otsime oma tegusasse ja rahvusvahelisse meeskonda HUMANITAARABI SUUNA PROJEKTIJUHTI.

Humanitaarabi projektijuht vastutab humanitaarabi projektide ja programmide tulemusliku elluviimise eest, sh meeskonna ja partnerlussuhete hoidmise ja juhtimise, kokkulepitud tegevuste elluviimise planeerimise, monitoorimise, hindamise ja aruandmise, projekti eelarve ja korrektse rahakasutamise jälgimise eest. Projektijuht võtab osa uute projektide ja programmide kokkupanekust ning uute rahvusvaheliste partnerlussuhete loomisest.

Täpsemad tingimused, kandideerimise tähtaeg jm on leitavad meie kodulehelt: https://www.pagulasabi.ee/uudised/tookuulutus-humanitaarabi-projektijuht

Samuti inglise keeles: https://www.pagulasabi.ee/en/news/vacancy-humanitarian-aid-project-manager

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee