Terveilm

Iti Aavik: tõestasime, et suudame maailma ootamatult välja lülitada. Teeks nüüd järgmisena sama kliima päästmiseks!

20.03.2020

Maailmas on liiga palju asju, me peaks vähendama nende tootmist, sest me ei suuda neid ümber käidelda, ja et me ei tohiks lasta end petta rohepesust.

Alati jõuame oma kuulajaskonnaga ühisele seisukohale – jah, on vaja paradigma muutust. Aga kust see paradigma muutus tuleb, kui inimesed ei suuda oma mugavustsoonist välja astuda, maailm pöörleb samasuguse tempoga edasi ning lõppu ei näi tulevat? Indiviidina on pea võimatu rattalt maha saada. Muidugi peab tunnistama, et mured, mis olid veel mõnda aega tagasi üksikute maailmaparandajate huulil, on leidnud peavoolumeedias oma igapäevase koha. Võib tõdeda, et rääkima on hakatud rohkem, aga kas see on endaga kaasa toonud muutusi. Mõningaid on, aga samas mitte piisavalt kiireid ja efektiivseid.

Loe edasi: https://epl.delfi.ee/arvamus/iti-aavik-toestasime-et-suudame-maailma-ootamatult-valja-lulitada-teeks-nuud-jargmisena-sama-kliima-paastmiseks?id=89303113

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee