Terveilm

Keskkonnahariduse suveakadeemias on fookuses võrgustiku arendamine

02.07.2020

Kolmandat korda toimuvas keskkonnahariduse suveakadeemias 13.–14. augustil Taevaskoja puhkekeskuses on fookuses võrgustiku arendamine: kuidas luua ja hoida head organisatsioonikultuuri ning kaasata liikmeid.
Suveakadeemia esimesel päeval viivad Helen Talalaev ja Kai Klandorf Vabaühenduste Liidust läbi koolituse, kus rühmatöödes ja aruteludes keskendume võrgustiku loomisele, selle arendamisele ja liikmete kaasamisele. Pärast koolituspäeva oskab iga osaleja teha ülevaate oma võrgustikest ning saab innustust, kuidas liikmena võrgustike toimimisse panustada.

Teisel päeval on kavas kogemuste jagamise õpitoad. Iga osaleja saab soovi korral läbi viia vabas vormis tegevuse, et jagada teistega mõnda keskkonnahariduslikku praktikat või edukat kogemust. 90-minutilise õpitoa juhendamine on tasustatud. Oma soovist õpituba korraldada saab teada anda registreerimisvormis või aadressil ekhyhing@gmail.com.

Kavas on ka traditsiooniline õhtumatk, lõkkeõhtu ja varahommikune retk, kus saab tundma õppida kohalikku loodust ning omavahel suhelda.

Keskkonnahariduse suveakadeemia on 13.–14. augustil Taevaskoja puhkekeskuses. Päevakavaga saab tutvuda siin. Programm ja majutus on tasuta, toitlustus tasuline (hind selgub lähiajal). Registreerumine kuni 3. augustini või kohtade täitumiseni siin: https://forms.gle/jAkRaD14fixFD4CY6.

Keskkonnahariduse suveakadeemiasse on oodatud Eesti Keskkonnahariduse Ühingu liikmed, loodus- ja keskkonnaorganisatsioonide töötajad, haridustöötajad ja teised huvilised.

Keskkonnahariduse suveakadeemiat korraldab Eesti Keskkonnahariduse Ühing koostöös Vabaühenduste Liiduga. Toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee