Terveilm

Otsid väljakutseid? Kandideeri Arengukoostöö Ümarlaua tegevjuhiks!

15.10.2018

Arengukoostöö Ümarlaud töötab kestliku arengu nimel Eestis ja maailmas. Hea ja mõjuka arengukoostöö eest seismisega tahame toetada neid, kel ei lähe nii hästi kui meil – ka siis kui nad asuvad Eestist kaugel. Usume, et Eesti heaolu ei tohi tulla teiste riikide ega teiste inimeste arvelt. Tahame, et Eesti edu mõõdupuuks saaks kestlik areng – terved ja õnnelikud inimesed, taastatud loodus ja majandus, millest võidavad kõik.

Sa võiksid meile sobida, kui:

 • Kestlik areng ja arengukoostöö on teemad, mida soovid edendada.
 • Väärtustad kodanikuühiskonda ja tunned vabaühenduste toimimisprintsiipe.
 • Oled tulemuslikult juhtinud organisatsiooni, meeskonda või mitut samaaegset projekti, sh Euroopa Liidu projekte.
 • Sul on sihtide seadmise oskus, teadmised edukast kaasamisest ja võimekus tegevusi koostöös ellu viia.
 • Mõistad ühiskonna ja riigi toimimist. Sul on kokkupuude huvikaitse või mõne olulise sotsiaalse probleemi lahendamisega.
 • Talud tervislikus koguses bürokraatiat, asjaajamist ja eelarvetabeleid.
 • Oled suurepärase analüüsivõimega.
 • Sul on hea ja selge eneseväljendus nii kõnes kui kirjas, nii meeskonna keskel kui avalikult esinedes.

Mida AKÜ juhilt oodatakse?

 • AKÜ meeskonna juhtimist, koosloomet, strateegilist mõtlemist, arengu planeerimist ning tegevuste elluviimise eest hoolitsemist.
 • AKÜ liikmete ja laiema võrgustiku seisukohtade esindamist ja nende huvide kaitsmist poliitikakujundamises.
 • Panustamist Eesti kestlikku arengut edendava võrgustiku tegevustesse.
 • Panustamist Eesti arengukoostöö ning Eesti poliitikate sidususe arengusse.
 • Kestliku globaalse arengu ja arengukoostöö põhimõtete selgitamist ja nende ideede eest seismist võrgustikes, huvikaitses ja avalikkuse ees.
 • AKÜ strateegilistele suundadele rahastusallikate leidmist ja finantside korras hoidmist.
 • Osalemist rahvusvahelises koostöös – Eesti hääle kandmist Euroopasse ja sealsete parimate praktikate levitamist kodus.

Miks on tore meil töötada?

Esiteks saad reaalse võimaluse maailma muuta tehes konstruktiivseid ettepanekuid väikese, aga paindliku riigi poliitikate kujundamiseks ning innustades eri ühiskonnagruppe kestlikuma tuleviku peale mõtlema.

Teiseks on meil töötingimused päris head – palk on mõistlik, kontor asub Telliskivi Loomelinnakus ja tööaeg on paindlik. Kui koosolekuid hästi planeerida, saab teha ka kodutöö päevi.

Kolmandaks saad ise palju avarama silmaringi – kestlik areng hõlmab väga palju erinevaid teemasid alates inimõigustest ja tervise edendamisest kuni kohalike väikeettevõtete toetamiseni üle kogu maailma.

Kuidas kandideerida?

Jaga meiega lühikeses mõttearenduses (1 A4 ehk ca 2500 tm) ülevaadet oma senistest õnnestumistest ja ebaõnnestumisest ning kuidas neid kogemusi AKÜ mõjukamaks ja tulemuslikumaks muutmisel rakendada tahaksid.

Saada oma elulookirjeldus ja mõtted aadressile info@terveilm.ee hiljemalt 1. novembriks. Tööle asumise aeg on jaanuar 2019, lepingu sõlmime esialgu 1,5 aastaks.

Arengukoostöö Ümarlaua kohta leiad rohkem infot aadressil www.terveilm.ee, konkursi kohta saab lisainfot aadressil info@terveilm.ee 

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee