Terveilm

Rohelise kontori töötuba

28.03.2018

Paljud meist veedavad suure osa päevast kontorites ja nende mõju keskkonnale on ülisuur. Rohelise kontori töötuppa on oodatud kõik huvilised, kes on mõelnud selle peale, kuidas muuta kontorit keskkonnasõbralikuks ehk roheliseks!

Töötuba toimub neljapäeval, 5. aprillil kell 17.30 – 20.00 Tallinnas, Bliss konverentsikeskuses (Mustamäe tee 17). Töötuba on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik registreerumine siin.

Rohelise kontori töötoas ei valmista me kohapeal midagi, kuid püüame anda praktilisi näpunäiteid, kuidas muuta roheliseks meie kontorid alates pisikesest kodukontorist kuni suurte korporatsionideni.

Mis on plaanis?

☘ Maarja Jõe Stockholmi keskkonnauuringute keskusest (SEI Tallinn) annab nõu, mis kategooriatele tähelepanu pöörata, kui soovid rohelise kontori teemaga alustada. Valdkondi, mida saab muuta roheliseks, on päris palju, näiteks üritused ja toitlustamine, kontoritehnika, veetarbimine, kontorimööbel, jäätmed, hanked ja palju muud. Iga kategooria juures arutame, kui palju on võimalik teha lihtsate vahenditega ja milleks on vaja suuremaid muudatusi?  

Teooriat täiendavad mitmed praktikud:
☘Alari Rammo Eesti Mittetulundusühingute Liidust räägib kogemustest vabaühenduste ja üüripindadega – kuigi tahame ideaali, siis mida päriselt teha saame, kui kontor pole meie oma?
☘Jaana Ahlberg hostelist Looming räägib, kuidas on võimalik majutusasutust roheliselt pidada ja praktiliselt kõike taaskasutada?
☘ Laire Suurväli jagab kogemusi rahvusvahelise transpordiettevõtte DHL rohelisest köögipoolest. Kuidas saavutada töötajate keskkonnaalane teadlikkus on 98%?

Töötoa korraldamist toetab Euroopa Komisjon.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee