Terveilm

In English

e-Riigi Akadeemia


Liia Hänni, programmi direktor, liia@ega.ee

SA e-Riigi Akadeemia

E- Riigi Akadeemia (eGA) on mittetulunduslik infoühiskonna arendus- ja analüüsikeskus, mis loodi 2002. aastal Eesti valitsuse, ÜRO Arenguprogrammi (UNDP) ja Avatud Ühiskonna Instituudi (OSI) vastastikuse mõistmise memorandumi alusel.

EGA eesmärk on koolituste, uuringute ja koostöövõrgustike kaudu tagada infoühiskonna jätkusuutlik areng ning kujuneda IKT-valdkonna analüüsi- ja kompetentsikeskuseks Euroopas.

Oma eesmärkide täitmiseks kogub, analüüsib, arendab ning levitab eGA IKT-alast teavet nii Eestis kui rahvusvahelisel tasandil. Akadeemia pakub professionaalset konsultatsiooni IKT-alase koolituse väljatöötamisel ja läbiviimisel, erinevate uurimussuundade arendamisel ja analüüsimisel ning seniste saavutuste vahendamisel välisriikidesse.

eGA peamised tegevusalad:

  1. uurimustöö;
  2. kõrgemate riigiametnike (SRÜ, Ida-Euroopa, Balkan, Aasia) koolitamine;
  3. professionaalne IKT-alane nõustamine.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee