Terveilm
Menu
Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin

Jaanuarist kuni aprillini kutsume huvilisi säästva eluviisi töötubadesse Tallinnas! Iga kord anname lühikese ülevaate kogu valdkonna kohta, lisaks saab mõne toreda oskuse, mis teeb rõõmu endale ja loodusele.

Arengukoostöö Ümarlaud korraldab seitse töötuba.  Kõik töötoad on osalejatele tasuta, kuid regisrtreerumine on vajalik (tuleb igale teemale eraldi). Töötoa kestvus on ca 3h tundi ja need toimuvad õhtupoolikutel.

1. Mänguasjade töötuba

24. jaanuar kell 17.30 – 20.30 Eesti Puuetega Inimeste Kojas.

Soovime lastele alati parimat ning mänguasjade valdkonnas tunduvad võimalused selleks olevat eriti laiad. Poed on täis aina uhkemaid, värvilisemaid, vastupidavamaid ja arendavamaid mänguasju, nii plastikust, puust kui tekstiilist.

Milline on siis parim valik? Millised ohud peituvad mänguasjade valmistamiseks kasutatavates plastikutes ja värvides? Kas uus ökomärgisega puust auto on keskkonnale säästlikum kui taaskasutuspoest leitud plastikust alternatiiv? Kui palju üks laps üldse mänguasju vajab?

Jutu kõrvale meisterdame lihtsa lõngast nuku või ingli. Sama nukku saab ka lastega kodus või lasteaias meisterdada. Nukud on mõeldud mängimiseks ja vastupidavad, Katrini lapse rühmas pidas üks selline väike tegelane aasta aega aktiivset mängu vastu, enne kui parandamist vajas.

Registreerumine.

2. Kehahooldusvahendite töötuba – 7. või 8. veebruar

3. Puhastusvahendite töötuba – 20. või 21. veebruar

4. Kombucha töötuba – 6. märts kell 17.30 – 20.00

5. Permakultuur linnaaedades – 21. või 22. märts

6. Roheline kontor – 3. – 5. aprill

7. Riiete taaskasutuse töötuba – 16. aprill

NB! Kuna hetkel veel korraldustöö käib, on kuupäevad toodud vahemikena, st töötuba toimub ühel nendest päevadest, mitte mõlemal. Samuti võivad mõned töötoad omavahel ajad ära vahetada.

Jooksvalt saab infot Teveilma FB lehelt või liitudes meie uudiskirjaga:


 

Töötubade läbi viimist toetab Euroopa Komisjon. Aitäh!

Foto: Toolbox Estonia, Renee Altrov

 

 

Kommentaarid:

Seonduvad uudised

16.01.2018

Huvikaitse – mis me tegime?

Vaadates veel põgusalt tagasi möödunud aastasse, annab AKÜ juht Sigrid Solnik ülevaate AKÜ huvikaitseteemadest, millega 2017. aastal rohkem tegelesime. Välisministeeriumi suunal. 2017. aasta augustis võeti viimaks vastu määrus „Arengu- ja humanitaarabi andmise tingimused ja kord“….

Loe lisaks

11.01.2018

AKÜ jaanuaris

AKÜl on jaanuaris hea meel tervitada enda ridades uut huvikaitsespetsialisti Karl Oskar Villsaart. Värskelt eesistumise vankrilt maha hüpanud Karl Oskaril on taskus arengukoostöö alased teadmised Eesti esindusest Brüsselis ning AKÜs asub ta meilt pikemale puhkusele…

Loe lisaks

8.01.2018

Väikesed Eesti kogukonnad suure maailma sees – Lääne-Virumaa!

Ootame Lääne – Virumaa aktiivseid ja oma kogukonna heaolule mõtlevaid inimesi teisipäeval 30. jaanuaril Kiltsi mõisa, et ühe tegusa pärastlõuna jooksul mõelda, mis on maailma kestlik areng ning kuidas see igaüht meist puudutab. Mida teha, et…

Loe lisaks

5.01.2018

Väikesed Eesti kogukonnad suure maailma sees – Ida-Virumaa!

Ootame Ida-Virumaa aktiivseid ja oma kogukonna heaolule mõtlevaid inimesi 18. jaanuaril Toila SPAsse, et koos mõelda, mis on maailma kestlik areng ning kuidas see igaüht meist puudutab. Ida-Virumaa võrratu loodus ühelt poolt ning tööstus teiselt…

Loe lisaks
Täida küsitlus, võida meeneid!