Terveilm

Arengukoostöö Ümarlaua uus liige on Naiste Tugi- ja Teabekeskus MTÜ

08.07.2020

Meil on hea meel teatada, et alates juulikuust on Arengukoostöö Ümarlaual uu liige – Naiste Tugi- ja Teabekeskus MTÜ.

Naiste Tugi- ja Teabekeskuse missioon on olla naistevastase vägivalla kaotamise teema eestseisjaks piirkondlikult, üleriigiliselt ja rahvusvaheliselt, olles kaasatud või algataja naistevastase vägivalla tõkestamise poliitikakujundamises.

Olla ohvrite jaoks alati olemas: pakkuda psühholoogilist, õigusalast, majanduslikku ja emotsionaalset tuge perevägivalla ohvritele, aidates neil vägivallatsüklist väljuda.

Tõsta avalikkuse ning ohvritega otseselt kokku puutuvate spetsialistide teadlikkust lähisuhtevägivalla probleemist ja selle äratundmisest ning edasisest käitumisest.

Naiste Tugi- ja Teabekeskuse juhataja Pille Tsopp-Pagan ütles liitumise põhjuse kohta, et AKÜ töötab piirkondades, kus ka neil on huvi partneriteks olla ning koos maailma paremaks muuta. “Me näeme igasugust riikidevahelist suhtlust kahepoolsena – meil on alati teistelt õppida, aga meil on juba ka päris palju anda.” 

Naiste Tugi- ja Teabekeskuse tegevustega saab tutvuda: https://naistetugi.ee/meist/

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee