Terveilm

Autotu riigikogulane mõtleb oma parkimiskohast rattaparkla teha

06.05.2023

Viimases taskuhäälingu „Rohepöörane“ episoodis arutasid saatejuhid Riigikogu liikme Hanah Lahega, kuidas Riigikogus rohenügimisega tegeleda.

Taskuhäälingu „Rohepöörane“ saatejuhid Mart Valner ja Madis Vasser napsasid rohepesu-teemalisel konverentsil endaga jutustama Riigikogu noorima liikme Hanah Lahe (RE), kes on ametis olnud veidi vähem kui kuu. Lahe rääkis, kuidas ta üllatas parlamenditöötajaid tõsiasjaga, et tal pole autot, ning kuidas ta roheteemade eest hea seisab.

„Ma kindlasti olen meil erakonnas ja nüüd ka Riigikogus suur nügija,“ rääkis Lahe. „Väga radikaalselt lähenedes ei jõua inimesteni, aga kui me iga päev mõtleme, mida saaks natuke paremini teha, iga päev natuke nügime, siis lõpuks on sellel suur mõju.“

Kuula saatest, mida teeb Lahe oma kütusekaardiga ning kuidas saatejuht Mart Valner kahtlaste pakikeste tõttu peaaegu Pariisi COPile protestima ei jõudnud.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee