Terveilm

Eesti Pagulasabi sotsiaalne ettevõte Siin & Sääl alustab kultuuriürituste sarja

30.09.2020

Oktoobris alustab Eesti Pagulasabi sotsiaalne ettevõte Siin & Sääl kultuuriürituste sarja, mille kaudu tutvustavad siinsed pagulased ja rändetaustaga inimesed enda päritolumaade rikkalikku tausta. Esimene kultuuriõhtu leiab aset 7. oktoobril Tallinnas ning selle teemaks on Süüria.

 “Võõrapärane ja tundmatu võib tekitada hirmu. See on arusaadav ja küllap ka inimlik. Kultuuriürituste sarja abil tahame Eestis elavaid erinevaid kogukondi üksteisele lähemale tuua ning omavahel paremini tuttavaks teha. Näeme igapäevaselt oma töös, et sõltumata sellest, kust sa pärit oled, oleme kõik ikkagi inimesed oma mõtete, hirmude, rõõmude ja unistustega,” ütles  Eesti Pagulasabi tugiteenuste juht Anu Viltrop.

Esimesel Süüria kultuuriõhtul tutvustab oma riigi traditsioone ja kombeid ning räägib lugusid Siin & Sääl kokk ning keeleõpetaja Shereen Belal. Pakutakse klassikalisi Süüria toite ning tutvustatakse araabia rütme ning hennamaalinguid, esineb Müstika tantsukooli juht Beriti Vill.

Süüria kultuuriõhtu toimub 7. oktoobril kell 18 kogukonnakeskuses Siin & Sääl, aadressil Liivalaia 28, Tallinn. Registreerimine: info@siinjasaal.ee

Järgneval kultuuriõhtul, 11. novembril saab tutvuda Türgiga, lisaks korraldab Siin&Sääl oktoobris afrobeat tantsu töötuba ning noorte linnalaagrit, detsembris jõulubasaari.  

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee