Terveilm

ERL suvelaager Aktivisioon: “Läbi unistuste tegudeni”

04.08.2020

Kas sina oled mõelnud, et tahaks võtta suvel mõned päevad enda jaoks ja vaadata üle, mis on su siht, kuhu minna soovid, kas ja mis tegevusi selleks teed ning enesekindlalt osata vastata, mis on need väärtused, mille järgi oma elu elada ning mis on see visioon, mille nimel tegutsed?

🔔 Kas sina tahaksid olla üks nendest, kes Austria, Hispaania, Norra, Põhja-Makedoonia, Malta, Iirimaa, Horvaatia, Küprose, Belgia ja Taani noortega aitab kokku panna nõudmisi uueks Euroopa Roheleppeks, mis #COP26 kliimakohtumisel ülevaatamisele läheb?

Kui vastad ühele neist küsimustest jaatavalt, siis tule 10.-13.august suvelaagrisse!: https://www.facebook.com/events/1119434665107615/

🕹️ PS. Väärtuste ja visiooniga töötamiseks mõeldud toolkit, millele suvelaager toetub, aitab struktuursete ning läbimõeldud ja mänguliste mõtteharjutuste, arutelude ja tegevuste kaudu jõuda oluliste tulemusteni. Kahtlemata käib töö ja vile koos.

Registreerimine on avatud 6. augustini!

❗Laager on TASUTA❗

Vaata ajakava ja registreeri end SIIN: https://forms.gle/XGuo9GeRBCpBJWhk9

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee