Terveilm

Inspiratsioonitöötuba: kestlik areng – kus on riigi ja ettevõtete huvi?

29.05.2018

Kutsume riigi- ja erasektori inimesi inspiratsiooniseminarile, mis annab ideid, kuidas kujundada kestlikumat Eesti ühiskonda.  Töötoas saab inspiratsiooni ja uusi mõtteid, et luua oma ettevõtmiste kaudu senisest tõhusamat ühiskondlikku mõju. Samuti soovime päeva jooksul jõuda praktiliste ettepanekute ja tegevussammudeni, kuidas käivitada kestliku arengu teemadel riigi ja ettevõtete vahelisi koosmõju loovaid tegevusi ning kuidas kujundada Eestis kestliku arengu valdkonna kõneisikud nii äri- kui ka riigisektori tippjuhtide tasandil.

Töötuba toimub 11. juulil  kell 11.30-16.00.

Päevakava:

11.00 Kogunemine
11.30 – 13.00 Gunter Pauli esitlus. Gunter Pauli on ettevõtja ja üks rohemajanduse visionääre, kes on loonud ligi 200 sotsiaalselt ja ökoloogiliselt jätkusuutlikku ettevõtet. Esitluse fookuses on tutvustada äriprojekte ja laiemaid koostööprojekte erinevates riikides. Samuti loob Pauli oma projektide kaudu seose kestliku arengu eesmärkidega.
13.00-14.00 Lõuna
14.00-16.00 Kaardistame era- ja riigisektori koosmõju loomise olulisemad väljakutsed ning edasised sammud pikemaajalise eesmärgi – kestlikult areneva riigi – nimel.

Osaluspanus:
30 eurot, sisaldab lõuna- ja õhtusööki, töötoas osalemist ning soovi korral osalemisvõimalust ka konverentsi hommikuses ja õhtuses programmis. 11. juuli hommikul esineb konverentsi üks põnevamaid peaesinejaid Dr. Vandana Shiva Indiast.

Asukoht: Lilleoru õppekeskus, Taevasmaa tee 2, Harjumaa, vt kaardil.

Registreerumine: Osalemine on üldjuhul kutsetega. Kui tunned huvi, võta palun ühendust agne@terveilm.ee.

Töötoa korraldajad: Koalitsioon Kestliku Arengu Heaks, Sustinere, Arengukoostöö Ümarlaud, Lilleoru

Huvi korral olete oodatud osalema kogu konverentsil. 31. maini kehtib veel ka soodushind. Programmiga saab tutvuda siinsamas kodulehel. 10. juulil juhatame konverentsi sisse Eesti visioonipäevaga, kuhu oleme Eesti kui mahemaa visioonile kutsunud kaasa mõtlema põnevad külalised. Loome sel päeval ka suure avatud ruumi, et ühiselt arutada, mis on see, mis toetab meie Eesti kogukonna tarka ja jätkusuutlikku arengut ka järgmisel sajal aastal.

Koalitsioon Kestliku Arengu Heaks koondab Eesti ettevõtteid, vabaühendusi ja riigiasutusi, kes tegutsevad maailma kestliku arengu eesmärkide nimel.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee