Terveilm

Konkurss vabatahtliku kohale UNESCO Eesti ja eSwatini rahvuslikes komisjonides

18.02.2020

UNESCO Eesti rahvuslik komisjon kuulutab välja konkursi vabatahtliku kohale Eesti ja eSwatini (endise nimega Svaasimaa) rahvuslike komisjonide koostöö raames. Konkursiga otsitakse ühte Eesti noort vanuses 21–32 aastat, kellel avaneb võimalus töötada Eesti ja eSwatini komisjonides perioodil 06.07.2020–31.10.2020. Vabatahtliku töö keskmes on UNESCO rahvuslike komisjonide töö noorte ja haridusvaldkonnas. 

Vabatahtlik on kaasatud 06.07.2020–31.07.2020 0,5 koormusega UNESCO Eesti rahvusliku komisjoni töösse asukohaga Tallinnas ja 01.08.2020–31.10.2020 täiskoormusega UNESCO eSwatini rahvusliku komisjoni töösse asukohaga Mbabanes. Esimesed kolm nädalat Tallinnas on pühendatud UNESCO programmide ja rahvuslike komisjonide töö tundmaõppimisele ning eSwatini lähetuseks ettevalmistamisele. Kolmekuulise lähetuse jooksul eSwatinisse osaleb vabatahtlik UNESCO eSwatini rahvusliku komisjoni töös, sh: 

– panustab komisjoni projektide elluviimisse koos teiste vabatahtlikega Saksamaalt ja 

eSwatinist, – osaleb UNESCO ja rahvusliku komisjoni mandaadiga seotud kohtumistel ja sündmustel, – assisteerib eSwatini rahvusliku komisjoni haridus- ja teadusprogrammide koordinaatorit, – osaleb eSwatini UNESCO ühendkoolide sündmustel, toetab ja aitab ülal hoida suhteid ja 

ühisprojekte Eesti ja eSwatini UNESCO ühendkoolide vahel, – juhendab ja korraldab koos eSwatini rahvusliku komisjoni haridus- ja teadusprogrammide ning 

ühendkoolide koordinaatoriga eSwatini UNESCO ühendkoolide õpetajate koolituspäeva. 

Vabatahtlikuks ootame kandideerima 21–32-aastaseid Eesti kodanikke, kellel on: 

– bakalaureusekraad (diplom väljastatud hiljemalt juunis 2020, magistrikraad on eelis), – inglise keele oskus väga heal tasemel, – baasoskused IKT vallas, – teadmised poliitikateadustest, rahvusvahelistest suhetest, haridus- vm seotud valdkondadest, – huvi UNESCO töö vastu (UNESCO töö ja programmidega seotud varasem kogemus on eelis), – iseloomuomadused nagu avatus ja sõbralikkus, töökus ja paindlikkus, – head sotsiaalsed oskused ja õppimissoov ning austus teiste kultuuride vastu. 

Lähetusel olles on vabatahtlikule peamiseks toeks ja juhendajaks eSwatini rahvusliku komisjoni haridus- ja teadusprogrammide koordinaator, samuti viibivad samal ajal eSwatinis UNESCO Saksamaa rahvusliku komisjoni lähetatud noored vabatahtlikud. 

UNESCO ERK katab vabatahtliku eSwatini lähetusega seotud transpordi- ja majutuskulud, reisi- ja tervisekindlustuse, vajalikud vaktsiinid ning peamised elamiskulud. 

Kandideerimiseks saatke CV ja üheleheküljeline motivatsioonikiri e-postile unesco@unesco.ee. Motivatsioonikirjas palume mh selgitada, miks soovite osaleda UNESCO rahvuslike komisjonide töös ja mida loodate sellest kogemusest õppida. Kandideerimistähtaeg on 11.03.2020

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee