Terveilm

Maailmapäev koondab terve ilma Vabaduse väljakule

28.05.2013

Maailmapäev on ärksate inimeste kohtumispaik ja maailmaparandaja teejuht.

1. juunil on terve ilm platsil! Tule sinagi Maailmapäevale ja uuri, kuidas saaksid teha elu maailmas inimväärsemaks ja mida on maailmal sulle vastu pakkuda!

Maailmapäev on kogu pere päev: suurel laval kontsert, lastele pakume meelelahutust ja huvitavaid mänge, vanematele mõtteainet ja lugusid inimväärsest elust terves ilmas. Huvilised saavad ammutada infot ja inspiratsiooni, miks ja kuidas anda oma aega, ideid ja teadmisi inimväärse elu heaks terves ilmas.

Üheksandat aastat toimuva kogupereürituse Maailmapäev eesmärk on suurendada meie teadlikkust inimõigustest ja näidata, mida tähendab inimväärne elu terves ilmas, sest usume, et igaühel sõltumata tema sünnipaigast peab olema võrdne võimalus inimväärsele elule ja et meie kõik saame anda oma panuse selle saavutamiseks.

Loodame, et Maailmapäeva külastamisega suureneb Sinu huvi maailmas toimuva vastu ning kultuurilised kokkupuuted avardavad silmaringi ja süvendavad solidaarsustunnet ülejäänud maailmaga. Koos suurenenud teadlikkusega kasvab ka soov abistada arengumaade elanikke ning samuti toetada arengukoostööga seotud organisatsioonide tegevust.

Maailmapäeva korraldab Arengukoostöö Ümarlaud, toetavad Eesti Välisministeerium ja Euroopa Komisjon.

 

Kogu ürituse programm kodulehel www.maailmapäev.ee.

Kõik üritused on tasuta.

Terve ilm on platsil!

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee