Terveilm

Eesti Roheline Liikumine


info@roheline.ee

Eesti Roheline Liikumine on keskkonnakaitsega tegelev mittetulunduslik organisatsioon, mis asutati 1988. aastal nn fosforiidisõja ajal. Läbi aastate on ERL tegelenud keskkonnakaitsega selle kõigis vormides, praegusel hetkel keskendume oma töös kolmele suuremale valdkonnale: 1) energia ja kliima; 2) fosforiit ja maavarad; 3) majandus ja tarbimine. Soovime oma tegevusega jõuda selleni, et oleme võimelised kohanema kliimamuutustega, sh meie allesjäänud looduskeskkonda hoides ja taastades, ning minema ühiskonnana üle õiglasele ja säästlikule majandusmudelile, et tagada elamisväärne keskkond ka meie lapselastele.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee