Terveilm

Mondo kutsub noori osalema loomingulistel konkurssidel

23.02.2023

Noored on oodatud kahele loomingulisele konkursile, et rääkida kaasa meie maaima ühise tuleviku osas ning mõtestada selles iseenda rolli. 

  1. Mondo noortekonkurss “Teated tulevikust” on 7.–12. klasside õpilastele ning selle raames kutsume noori tänasest harmoonilisemat ja stabiilsemat maailma kujutama. Konkursi formaat on täiesti vaba ning tähtaeg 15. mai 2023. Huvilistel soovitame täita eelregistreerimise vormi.
  2. Mondo ja Müürilehe esseekonkurss “Hoolimise üledoos” kutsub igas vanuses inimesi kirjutama oma kogemustest kriiside keerises. Konkursi tähtaeg on 12. märts 2023 ning võidutöö avaldatakse Müürilehe aprillinumbris.

Nii noorte- kui esseekonkursile ootame töid, mis mõtestavad keerulisi teemasid loominguliselt ning jagavad autori kogemusi. Koolivaheaeg on üks võimalus, kus noor saab selliseks mõtiskluseks aega võtta, et hiljem juba töö sobivasse vormi seada. Näiteid varasematest töödest näeb siit virtuaalnäitusest.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee