Terveilm

Rohepöörajad: kas sinu valitaval inimesel on visioon, kuidas muuta oma elukoht loodust hoidvamaks?

07.10.2021

Tulemas on selle sajandi kõige olulisemad kohalike omavalitsuste valimised.

Oktoobris valitavatel volikogudel lasuvad senisest suurimad ootused kiire – aga mitte kiirustatud – rohepöörde teostamiseks koostöös teadlaste ja kogukondadega. Eeloleval neljal aastal on kriitilise tähtsusega, et iga otsus ja investeering viiks meid igas Eesti omavalitsuses kliimakindla ning ökokriisita tuleviku suunas.

Eesti kohalikes omavalitsustes pole kestlik areng seni veel teadvustatud ega selle saavutamine süsteemselt koordineeritud. Ometi nähakse Euroopas ja teistes maailmaosades, et kohalikul tasandil saab vajalikud muutused ellu viia kiiremini ja tulemuslikumalt kui riigi tasandil või riikide koostöös. Rohetiigri koondatud 38 mõjusat soovitust kohaliku rohepöörde õnnestumiseks on abiks nii kodanikule kui ka valimistel kandideerijatele.

Loe edasi Pärnu Postimehes: https://parnu.postimees.ee/7354547/rohepoorajad-kas-sinu-valitaval-inimesel-on-visioon-kuidas-muuta-oma-elukoht-loodust-hoidvamaks

Või Lääne Elust: https://online.le.ee/2021/10/06/maiu-lauring-ja-teele-pehk-linnad-ja-vallad-rohetiigriteks/

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee