Terveilm

Väikesed Eesti kogukonnad suure maailma sees – Pärnumaa!

02.02.2018

Ootame Pärnumaa aktiivseid ja oma kogukonna heaolule mõtlevaid inimesi 14. veebruaril Maarja-Magdaleena Gildi, et koos mõelda, mis on maailma kestlik areng ning kuidas see igaüht meist puudutab. Pärnumaa võrratu loodus ühelt poolt ning tööstus teiselt poolt. Kuidas teha nii, et ka tulevastele põlvedel oleks Pärnumaal hea elada ning mis on meie igaühe roll selles?

13.00-13.15 Kogunemine ja eetiline kohvilaud

13.15-14.00 Jääd ja müüte murdev viktoriin “Kuidas maailmal läheb?” Saame teada, kas elu meie planeedil on läinud ajaga paremaks või halvemaks.

14.00-14.45. Maailm ja mina. Mis on maailma kestlik areng? Milliseid aspekte maailmas ma mõjutan? Kuidas teha oma asju senisest paremini?Tutvume maailma kestliku arengu eesmärkidega ja otsime nende seast oma.

14.45-15.15 Kohv ja suupisted ja kestliku kogukonna näide

15.15-16.00 Grupitööd ja ühine arutelu kogukonna kestliku arengu teemal.

16.00-17.00 Õhtusöök ja mõnus olemine.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerimine, mida saad teha siin.

NB! Registreerimine on avatud kuni 12.veebruarini!

Sündmuse korraldab Arengukoostöö Ümarlaud koostöös Pärnumaa Arenduskeskusega ja selle elluviimist toetavad Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium.

Arengukoostöö Ümarlaua sündmustel pakume ilma lihata toitu. Tööstuslik lihatootmine on neljas suurim kliimamuutuste põhjustaja.

Foto: Tanel Murd

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee