Terveilm

Väikesed Eesti kogukonnad suure maailma sees – Lääne-Virumaa!

08.01.2018

Ootame Lääne – Virumaa aktiivseid ja oma kogukonna heaolule mõtlevaid inimesi teisipäeval 30. jaanuaril Kiltsi mõisa, et ühe tegusa pärastlõuna jooksul mõelda, mis on maailma kestlik areng ning kuidas see igaüht meist puudutab. Mida teha, et Virumaa rikkalik loodus rõõmustaks ka tulevasi põlvi ning mis on meie igaühe roll selles?

15.00 – 15.15 Kogunemine ja eetiline kohvilaud.
15.15 – 16.00 Jääd ja müüte murdev viktoriin “Kuidas maailmal läheb?”Saame teada, kas elu meie planeedil on läinud ajaga paremaks või halvemaks.
16.00 – 16.30 Jätkusuutliku kogukonna näide.
16.30 – 17.15 Maailm ja mina. Mis on maailma kestlik areng? Milliseid aspekte maailmas ma mõjutan? Kuidas teha oma asju senisest paremini?Tutvume maailma kestliku arengu eesmärkidega ja otsime nende seast oma.
17.15 – 17.45 Kust tuleb kohv ja kuhu kaob raha? Paneme kokku ühe väga suure pusle, joome sinna kõrvale kohvi ja mõtleme, kust kogu meie eluks vajalik kraam tuleb ning miks on oluline pidada jätkusuutlikku kohvipausi.
17.45 – 18.45 Grupitööd kogukonna kestliku arengu teemal.
18.45 – 19.15 Kokkuvõtted ja ühine arutelu.
19.15 – 20. 00 Kohv, suupisted ja mõnus olemine.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerimine, seda saad teha siin.
NB! Registreerida saab kuni kohtade täitumiseni või kuni 26. jaanuarini.

Sündmuse korraldab Arengukoostöö Ümarlaud koostöös Lääne-Viru Arenduskeskuse ja Väike-Maarja Vallavalitsusega.
Selle elluviimist toetavad Euroopa Komisjon ja Välisministeerium. Aitäh!

Arengukoostöö Ümarlaua sündmustel pakume ilma lihata toitu. Tööstuslik lihatootmine on neljas suurim kliimamuutuste põhjustaja.

Foto: toolbox.estonia.ee, Renee Altrov

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee