Terveilm

KUULA | Erik Moora: rohepöörde takistamine ei ole Eesti huvides

08.06.2024

Saatekülaline Erik Moora tõdes, et poliitikute levitatav narratiiv, nagu kliimameetmed kahjustaks majandust, ei pea paika.

Tänases „Rohepöörase“ episoodis oli saatejuhtidel külas politoloog ja Eesti Ekspressi endine peatoimetaja Erik Moora, kellega lahati põhjalikult Euroopa Parlamendi valimisi. Mis juhtub peale valimisi Euroopas roheteemadega? Millised on Eesti erakondade valimisprogrammid ja mis valenarratiive nendes levitatakse? Mis on valesti Eesti tuumadebatis? Kuula saadet, et saada vastus kõigile nendele küsimustele!

Mart Valner tegutseb keskkonna- ja kliimavaldkonna huvikaitseeksperdina Arengukoostöö Ümarlauas ning Joanna Laast on endine kliimaajakirjanik ja Tallinna Tehnikaülikooli tehnoloogia valitsemise ja kestliku arengu õppekava magistrant.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee