Terveilm

MARLEN LAANEP ⟩ Jätame roosa prügi sõbrale ostmata, see ongi kingitus

14.02.2023

Lõputuna näiv jaanuar on lõpuks ometi läbi saanud, mis tähendab vaid ühte – käes on veebruar, mis varasemalt seostus tõenäoliselt pigem sõbrapäeva, vastlakuklite ning iseseisvuspäeva kartulisalatiga, mitte sõja, krõbedate kütte- ja elektrihindade ning kolmandiku võrra kallima toidukorviga, kirjutab arengukoostöö ümarlaua huvikaitseekspert Marlen Laanep. 

On arusaadav, et meie fookus on üksteise otsa kuhjuvatel kriisidel – jätkuval koroonapandeemial, maavärinal Türgis, Venemaa sõjal Ukraina vastu ja rekordilisel inflatsioonil – ning inimesed mõtlevad hetkel pigem enda toimetulekule, mitte globaalsetele probleemidele, nagu kliimakriis ja süvenev ebavõrdsus. Meie õnneks on võimalik enda toimetulekut siduda ka keskkonnahoidlikkuse ning teiste toetamisega, mispärast on meie tänavune sõbrapäeva sõnum lihtne, kuid tõhus: hoiame kokku!

Loe edasi Postimehe veebist

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee