Terveilm

In English

Otsime UX ja UI disainerit veebipõhise kaasamisplatvormi arenduseks

03.11.2020

Arengukoostöö Ümarlaud ja Kestliku Arengu Koalitsioon on loomas veebipõhist kaasamisplatvormi, mis toob ühiskonna erinevad grupid kokku, et ühiselt panustada Eesti riigi kestliku arengu nimel.

Otsime UX ja UI disainerit (võib olla ühes isikus või kaks-kolm erinevat inimest), kes aitaks koosloome protsessis platvormi sihtgruppide vajadustest, soovidest ning tagasisidest lähtuvalt disainida platvormi esialgse prototüübi. Ideid on meil juba palju, mitmed intervjuud tehtud ning ka esialgse Figma prototüübiga oleme alustanud, kuid vajame edasises protsessis abi.

Soovime, et UX ja UI disainer aitavad luua n-ö klikitava prototüübi platvormi põhikomponentidega, mida saame sihtgruppidega testida.

Ootused disaineri(te)le:

Varasem kogemus UX/UI disainerina
Hea arusaam kaasavast ja kasutajakesksest disainist
Iseseisvus, proaktiivsus ja võimekus luua 2-3 kuu jooksul luua platvormi prototüüp Figmas (sisend tuleb koosloome protessist ja meeskonnalt)
UX disaineri puhul eriliselt valmisolek osaleda töötubades ning viia läbi kasutajatestimist (u 3-4 päeval kuus)
Võimalus esitada teenuse eest arve

Omalt poolt pakume:

Entusiastlikku meeskonda ning laia partnerite võrgustikku, kes on pühendunud kestlikule arengule, innovatsioonile ja kaasava valitsemise juurutamisele
Võimalust panustada uue ja innovaatilise veebiplatvormi sündi
Motiveerivat tasu – tasu kokkuleppel!

Pakkumuse esitamine:

Palume esitada oma CV, motivatsioonikiri, tasu soov ning näited tehtud töödest emaili-aadressile maarjah@tlu.ee hiljemalt 15. novembriks 2020.

Küsimuste korral kirjuta maarjah@tlu.ee või helista 566 42 177.

Teenuse sisseostmist rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee