Terveilm

Väikesed Eesti kogukonnad suure maailma sees – Võrumaa!

02.01.2018

Ootame Võrumaa aktiivseid ja oma kogukonna heaolule mõtlevaid inimesi 16. jaanuaril Sänna mõisa, et ühe tegusa pärastlõuna jooksul mõelda, mis on maailma kestlik areng ning kuidas see igaüht meist puudutab. Mida teha, et Võrumaa puhas loodus ja metsad rõõmustaks ka tulevasi põlvi ning mis on meie igaühe roll selles?

13.30 – 14.00 Kogunemine ja eetiline kohvilaud.

14.00 – 14.45 Jääd ja müüte murdev viktoriin “Kuidas maailmal läheb?” Saame teada, kas elu meie planeedil on läinud ajaga paremaks või halvemaks.

14.45 – 15.15 Jätkusuutliku kogukonna näide.

15.00 -15.45 Maailm ja mina. Mis on maailma kestlik areng? Milliseid aspekte maailmas ma mõjutan? Kuidas teha oma asju senisest paremini? Tutvume maailma kestliku arengu eesmärkidega ja otsime nende seast oma.

15.45 – 16. 15 Kust tuleb kohv ja kuhu kaob raha? Paneme kokku ühe väga suure pusle, joome sinna kõrvale kohvi ja mõtleme, kust kogu meie eluks vajalik kraam tuleb ning miks on oluline pidada jätkusuutlikku kohvipausi. 

16.15 – 17.15 Grupitööd kogukonna kestliku arengu teemal.

17.15 – 17.45 Kokkuvõtted ja ühine arutelu.

17. 45 – 19. 00 Kohv, suupistete ja mõnus olemine.

Osalemine on tasuta, kui vajalik on registreerimine, seda saad teha siit.

Sündmuse korraldab Arengukoostöö Ümarlaud koostöös Võrumaa Arenduskeskusega ja selle elluviimist toetavad Euroopa Komisjon ja Välisministeerium.

Foto: toolbox.estonia.ee, Tõnu Tunnel

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee