Terveilm

In English

Storytelling koolitus AKÜ liikmetele

27.10.2017

Euroopa katusorganisatsioon CONCORD korraldas oktoobri alguses väga hea Storytelling koolituse, kuidas kasutada lugusid ja “kangelase teekonda” kestlikust arengust ja arengukoostööst rääkimises. Lugude jutustamine aitab rääkida enda valdkonnast lihtsalt ja arusaadavalt, ükskõik mida me teeme – korraldame kampaaniat, lükkame ümber müüte, kirjutame rahastajale projekti või selgitame mõne seaduse vajalikkust.

Hakkasime läbirääkimisi pidama, et ehk saaks koolitaja Bobby McCormac Eestisse tulla ja see õnnestuski! Bobby Iiri vabaühenduse Development Perspectives direktor ja arengukoostöö ning kestliku arengu valdkonnas aastaid töötanud. See annab talle väga olulise lisaväärtuse, ta ei räägi lihtsalt lugudest kommunikatsioonis, vaid oskab meie valdkonnast näiteid tuua ja mõtleb kaasa.

Koolitusele on veel paar vaba kohta, registreeruda saab siin.

NB! Kõiki registreerunuid ootame panustama terveks päevaks. Kui me selle hea koolitaja juba Eestisse toome, siis tahaks, et osalejad saaksid päevast maksimumi 🙂 Kuigi koolitus on osalejatele tasuta, on selle korraldamine kokkuvõttes päris kallis. Kui kellelgi juhtub, et ei saa tulla, palun andke sellest kohe teada katrin@terveilm.ee.

3. novembri koolituse ajakava:

8.30 – 9.00 kogunemine, hommikukohv

9.00 – 13.00 esimene sessioon, töörühmad ja põnevad lood. Vahepeal teeme pausi.

13.00 – 14.00 lõunasöök EPIKojas

14.00 – 17.00 – teine sessioon, töörühmad ja lood lähevad järjest põnevamaks. Kui väsime, teeme veel ühe pausi.

Koolitus toimub Eesti Puuetega Inimeste kojas, Toompuiestee 10. Hoovis on võimalik tasuta parkida.

Koolitust rahastav Euroopa Komisjon. Aitäh!

 

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Staff Members:

Ms. Sigrid Solnik – Secretary-General, Sigrid@terveilm.ee
Katrin Pärgmäe – Communications Officer, +372 56623823, katrin@terveilm.ee